w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Hajnówce

 Plakat

informacja

3 kwietnia 2017 roku w naszym Ośrodku zainaugurowane zostaną obchody Dnia Autyzmu. Dzień Autyzmu obchodzony jest 2 kwietnia i jest to inicjatywa podejmowana w związku z ogólnoświatową akcją, mającą na celu propagowanie wiedzy na temat potrzeb i problemów osób z autyzmem i ich rodzin.

W tym dniu o godzinie 10.00 spod Specjalnego Ośrodka - Szkolno Wychowawczego wyruszy korowód pod hasłem „Autyzm nie przeszkadza sięgnąć chmur” pod Urząd Miasta/Starostwo Powiatowe w Hajnówce. Wyruszymy razem z innymi placówkami które także świętują ten dzień w swoich placówkach.

Znakiem rozpoznawczym i jednoczącym tego dnia jest kolor niebieski, więc proponujemy strój w kolorze niebieskim bądź niebieski element.
W ręku obowiązkowo niebieski balonik!
W razie niepogody, niebieska parasolka©
Akcja ta będzie wyrazem solidarności z osobami z autyzmem oraz ich rodzinami.

Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych
Mamy nadzieję że do akcji włączą się wszyscy rodzice i dzieci
Bardzo liczymy na Waszą obecność!


ZAPRASZAMY