POTRZEBUJESZ WSPARCIA?

TeleSynergia  - darmowa infolinia dla osób potrzebujących wsparcia psychologa

  • Zatroszcz się o siebie już teraz.
  • Szczegóły na temat darmowego wsparcia psychologicznego.

Darmową infolinię dla potrzebujących obsługiwaną przez studentów ostatnich lat psychologii.

 

Nr infolinii to: 500 02 76 76

Nasi konsultanci są na dyżurach od poniedziałku do piątku 8:00-22:00 oraz soboty i niedziele10:00-13:00.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Czujesz, że masz cały świat na swoich barkach? Osamotnienie stres i wypalenie zawodowe towarzyszą Ci na każdym kroku ? Nie izoluj się, jesteśmy dla Ciebie! TeleSynergia darmowa infolinia dla osób dorosłych potrzebujących wsparcia psychologa, nie czekaj ani chwili dłużej. Telefon do nas może być pierwszym krokiem do lepszego życia, zatroszcz się  o siebie już teraz. Szczegóły na temat darmowego wsparcia psychologów na www.synergia-centrum.pl.

Telesynergia