Chcesz wiedzieć, jak radzisz sobie z egzaminem ósmoklasisty? Zapraszamy na dyktanda.pl na próbne egzaminy dla uczniów ósmej klasy!Bez względu na to, jakie są Twoje cele, zachęcamy do udziału w bezpłatnych próbnych egzaminach, które zostały przygotowane przez doświadczonych egzaminatorów i odzwierciedlają standardy egzaminacyjne.

Udostępniliśmy dla Was 34 arkusze - 18 z języka polskiego i 16 z matematyki - w ramach próbnych egzaminów ósmoklasisty. To świetna okazja, by przetestować swoją wiedzę i umiejętności oraz zyskać cenne wskazówki, co do dalszych działań.

Pytania na próbnym egzaminie ósmoklasisty będą miały różną formę, włączając w to pytania otwarte i zamknięte.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://www.dyktanda.pl/egzamin-osmoklasisty/ w celu uzyskania dodatkowych informacji
Przetestuj swoją wiedzę i zdobądź pewność siebie, biorąc udział w próbnym egzaminie ósmoklasisty już teraz, nie czekaj.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Dyktanda.pl i Mathematics.live