Portal edukacyjny Dyktanda.pl zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań!

Tym razem zmagania uczestników będą polegały na omawianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego. Ale uwaga! Organizator oczekuje, że wypracowania przygotowywane będą w języku polskim, tak aby mogły pełnić funkcję wsparcia dla osób uczących się angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów trzeba pisać poprawną angielszczyzną. Wśród tematów wypracowań znajdują się łatwe i skomplikowane wyrazy, popularne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z przygotowanej, obszernej listy), ale także nagrody, które otrzymają w zamian za wysoką pozycję w rankingu (do określonego pułapu kwotowego). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! Dodatkowo przewidziano nagrody gwarantowane za zgromadzenie danej liczby punktów.

 

Konkurs właśnie się rozpoczął i potrwa do 5 grudnia 2021 r.

 

Nie ma ograniczeń wiekowych, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom o różnym poziomie znajomości angielskiego. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

 

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Dyktanda.pl

logo angielski MW