plakat

Hajnowski Dom Kultury zaprasza na Spektakl-komedię „NIKT NIE JEST DOSKONAŁY”  w reżyserii Piotra Dąbrowskiego 17 marca 2017r. godz. 19.00.

Zabawne, poruszające, pełne zaskakujących zwrotów akcji przedstawienie, fantastyczne role znanych i lubianych przez polską widownię aktorów. Sztuka Simona Williamsa święciła tryumfy na deskach wielu teatrów całego świata a teraz ma okazję zobaczyć ją polska widownia.

To doskonała, zabawna, wzruszająca komedia o perypetiach nieśmiałego Leonarda – samotnego ojca dorastającej córki, który pod kobiecym pseudonimem Marta Banbury, pisuje romantyczne powieści dla kobiet. Spokój ten z pozoru nudnej rodziny burzy telefon z wydawnictwa: powieść Marty Banbury została nagrodzona w konkursie najlepiej napisanych powieści dla kobiet, za którą autorka może otrzymać ogromną nagrodę…sic! cokolwiek by o Marcie Banbury nie mówić to Marta kobietą nie jest…szansa otrzymania 50 000 może lec w gruzach, chyba że…wyjścia nie ma, Leonard musi przebrać się za kobietę!

Występują:
Marta Chodorowska (znana z roli córki wójta w Wilkowyjach) / Magdalena Waligórska – Lisiecka (znana z roli Violetki z serialu „Ranczo”)
Jacek Rozenek („Barwy szczęścia”, słynny głos w grze wideo „Wiedźmin”) / Wojciech Błach (znany z „M jak miłość”, „Pierwsza miłość” oraz „Plebania”)
Michalina Sosna (aktorka teatralna i filmowa: Teatr 6.Piętro, Teatr Kamienica)
Zdzisław Wardejn (nestor polskiej sceny filmowej i teatralnej).

Czas trwania: ok. 2 godzin.

Bilety do nabycia: na stronie www.kupbilecik.pl  ; tel. 575 778 667 oraz sekretariacie Hajnowskiego Domu Kultury tel. (85) 682 32 03. Cena: 70 zł.

ZAPRASZAMY!